У уторак, 05.06.2018. у храму културе "Бежанија" приказана је изложба награђених ликовних радова ученика основних и средњих школа са Новог Београда у организацији "Пријатеља деце општине Нови Београд". Том приликом додељене су прве и друге награде.

Suzi svi             Део награђених ученика са Сузаном Поњавић, председницом "Пријатеља деце...."

Највећи број награда однели су средњошколци из графичке школе, а међу награђенима били су и ученици ОШ "Милан Ракић" (Једна од њих, Марија Ступар, која је и рецитовала...)

 

СПОНЗОРИ (помогли нашем удружењу):

Spon 14 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2208833
Danas
Juče
Ove nedelje
Prošle nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
187
436
983
2601
3307
11885
2208833

Forecast Today
384

19.03%
3.24%
70.02%
4.38%
3.17%
0.17%

Vaša IP adresa: 18.97.14.88

Flag Counter

© 2026 Сајт уређују Mилош Радовановић, Соња Илић и Жељко Вујковић Дозет. Сва права задржана.